Dwa dni temu opublikowałem #gownowpis o tym ze mam dosyć bycia #przegryw, że czas na zmiany. Opowiem co i jak już udało mi się zdziałać w kierunku zmiany (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#nofapchallenge bez zmian, dalej idę w tym kierunku (trzeba być pełnym witamin( ͡° ͜ʖ ͡°)). leci dzień piąty z siedmiu. To, co odczułem to większe pożądanie względem płci przeciwnej, więcej chęci do spędzania czasu bardziej produktywnie niż na youtube i netflix&chill. Lżej mi się wstaje o wczesnych porach (8 to nie wczesna godzina, tak wiem), no i jakiś taki bardziej kontaktowy jestem do innych ludzi.
Jutro z rana jadę negocjować warunki finansowe w mojej przyszłej #gownopraca u januszexa. Zaczynam od 1 kwietnia (mam kurwa nadzieję, że to nie jakiś chujowy żart z tą #praca). Na pocieszenie samego siebie dodam, że gdyby warunki finansowe w tej firmie mi nie odpowiadały, to mam jeszcze zagwarantowaną pracę na Orlenie za spoko pensję jak dla mnie (lvl19 here).
Podsumowując, czuje się dobrze. Mam dobre przeczucia co do jutrzejszych negocjacji bo co jak co ale kłócić się i manipulować trochę potrafię XD. Zaraz idę pomóc mamie ogarniać w domu a potem ugościmy u siebie rodzinę z #katowice.
Wszystko pisane chaotycznie i niezwięźle ale jestem podjarany jutrzejszą rozmową z Januszem i już myślę jakby go tu przekonać do lepszej wypłaty.
Miłej i produktywnej niedzieli Mirki i Mirabelki 🙂

pokaż spoiler Pic miły dla oka moim zdaniem( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wychodzimyzprzegrywu #pracbaza #tagujetogowno